close
تبلیغات در اینترنت
پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملكت شما آسیبی نرسد

ولايت علوي
كودتای نوژه از حیث تجهیزات نظامی پیش بینی شده، سرمایه گذاری مالی، گستره ارتباطات و... در تاریخ كودتاهای جهان بی سابقه بود و چنان دقیق طراحی شده بود كه سازمان جاسوسی آمریكا (سیا) موفقیت آن را قطعی می دانست تا آنجا كه حتی اعلامیه پیروزی آن آماده و در تیراژ میلیونی تكثیر شده بود و خانه ای نیز برای اسكان یكی از روحانی نمایانی كه به عنوان «رهبر مذهبی»(!) كودتا انتخاب شده بود، درنظرگرفته بودند! قرار بود عملیات كودتا به طور همزمان در تهران و سایر شهرهای بزرگ ایران به اجرا درآید و اماكنی مانند مدرسه فیضیه،…
قالب وبلاگ
آرشيو
پیغام مدیر سایت
سلام دوست من به سایت ولايت علوي خوش آمدید لطفا برای استفاده از تمامی امکانات

دانلود فایل , شرکت در انجمن و گفتگو با سایر اعضا در سایت ثبت نام کنیدكودتای نوژه از حیث تجهیزات نظامی پیش بینی شده، سرمایه گذاری مالی، گستره ارتباطات و... در تاریخ كودتاهای جهان بی سابقه بود و چنان دقیق طراحی شده بود كه سازمان جاسوسی آمریكا (سیا) موفقیت آن را قطعی می دانست تا آنجا كه حتی اعلامیه پیروزی آن آماده و در تیراژ میلیونی تكثیر شده بود و خانه ای نیز برای اسكان یكی از روحانی نمایانی كه به عنوان «رهبر مذهبی»(!) كودتا انتخاب شده بود، درنظرگرفته بودند!
قرار بود عملیات كودتا به طور همزمان در تهران و سایر شهرهای بزرگ ایران به اجرا درآید و اماكنی مانند مدرسه فیضیه، اقامتگاه امام خمینی(ره)، كمیته مركزی، نخست وزیری، مصلی های نمازجمعه و... توسط هواپیماها بمباران شوند و در این بمباران وسیع نیز از بمب های خوشه ای و آتش زا استفاده نمایند.
بنا به اعتراف همه كودتاچیان دستگیر شده، با تحلیلی كه گروه سیاسی كودتا از اوضاع كشور ارائه داده بود، هدف سریع و اولیه كودتا كه می توانست موفقیت آن را تضمین نماید قطع هرگونه ارتباط میان امام و مردم بود. برای سران كودتا كاملامشخص بود تا زمانی كه امام زنده و با امت در ارتباط است، مردم با یك اشاره ایشان به خیابان ریخته و كودتا را عقیم خواهند كرد. بر این اساس مركز ثقل كودتا بر حمله به «بیت امام» و «رادیو و تلویزیون» به عنوان كانالهای ارتباطی موثر میان «امت» و «امام» متمركز گردید. كودتاچیان مصمم بودند تا در حمله ای برق آسا و با قطع پیوند امام و امت، شریان حیاتی جمهوری اسلامی را قطع نمایند. آنان درست دریافته بودند كه حیات و بقای انقلاب فقط در پیوند وثیق میان امام و مردم است و هرگونه اخلال در این ارتباط گامی موثر در براندازی نظام جمهوری اسلامی خواهد بود. سالها از آن غائله گذشت و معجزه ارتباط و پیوند امت و امام هر روز آشكارتر شد. دشمن به خوبی دریافت تا زمانی كه مردم به رهبر وفادار و باورمندند و به آن به عنوان یك نظام قانونی، مشروع، مطلوب و مقدس می نگرند، امكان تحمیل سلطه بر آنان وجود ندارد. این واقعیت به شكل كاملاروشن و آشكار در سخنان استانلی روم، معاون وقت رئیس سازمان امنیت ملی آمریكا خودنمایی می كند. او صریحا اعلام كرده بود: «آنچه تاكنون همه تحریكات ما را برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران با ناكامی مواجه ساخته است، اعتقاد مردم ایران به ولایت فقیه است.»
در واقع از دیدگاه سیا كه توسط ادوارد شرلی از كارشناسان برجسته آن بیان شده است، تنها حذف ولایت فقیه از ساختار جمهوری اسلامی، به منزله تغییر ماهیت رژیم ایران است. شرلی در جولای 1998 (تیر 1377) در فصلنامه آمریكایی خاورمیانه و طی یك میزگرد چهارنفره تصریح كرد: «اگر نظام ولایت فقیه در ایران از هم بپاشد آن وقت می توان پذیرفت كه جمهوری اسلامی تغییر ماهیت داده و برقراری روابط ممكن خواهد شد.»

2-غائله 18تیر 78 حلقه ای از زنجیره اقدامات براندازی دشمن بود. حدود بیست سال پس از كودتای نوژه این بار نسل جوان و دانشجوی كشورمان مورد طمع دشمن قرار گرفت. مروری بر بیانیه های ضدانقلاب خارج نشین كه به مناسبت سالگرد غائله 18تیر صادر شده است می تواند ابعاد مغفول و زوایای پنهان این غائله را آشكار سازد. در یكی از این بیانیه ها كه به طور زنجیره ای در محافل ضدانقلابی به مناسبت 18 تیر78 قرائت شد آمده است: «همه كسانی كه در جریان جنبش 18تیر 78 حضور داشتند، به خوبی آگاه هستند كه 18 تیر حلقه تكمیلی یك جنبش مستقل دموكراسی خواهی بود كه پیش از 2 خرداد 76، یعنی قبل از به قدرت رسیدن اصلاح طلبان آغاز شده بود، و خواسته های خود را از طریق میتینگها و نشریات مستقل دنبال می نمود. 18تیر 78 به هیچ وجه جدا از زمینه های پیشین آن نیست... اخیراً شنیده شده است كه برخی درصدد هستند تا جنبش 18 تیر را یك حركت تصادفی و پوپولیستی به قصد اعتراض به توقیف یك روزنامه چپ سنتی «سلام» تحلیل و تفسیر نمایند. این جنبش را مستظهر به حمایتهای بین المللی و اپوزیسیون داخل و خارج از كشور می دانیم.»
بله! دستی كه این بیانیه را نگاشته و در میان ضد انقلاب توزیع می كند، همان دستی است كه 18 تیر 78 دانشجو را برای اعتراض از داخل كوی دانشگاه به بیرون هل می دهد. و اتفاقا همین دست نامرئی با استفاده از عوامل نفوذیش نظیر (الف-الف)، (ك-م)، (ب-ش) ورود مشكوك تعدادی از عوامل نیروی انتظامی را به داخل كوی دانشگاه رقم می زند و غائله 18 تیر را می آغازد.
تهران 3 روز در تب بحران می سوزد آشوبگران هر آنچه خواستند تخریب كردند و به آتش كشیدند. اما این بار هم اكسیر باطل السحر براندازی جمهوری اسلامی، از تركیب و پیوند اعتقادی و عاطفی امت با رهبر، ناكامی ضد انقلاب را به دنبال داشت. هنگامی كه در 78.4.21 رهبر مجاهد و فرزانه مان، حضرت آیت الله خامنه ای، دردمندانه خطاب به حضرت صاحب الامر اظهار نمودند: «كه ای سید و مولای ما پیش خدای متعادل شهادت ده كه ما در راه او تا آخرین نفس ایستاده ایم» و متعاقب آن ازملت شریف و فرزندان بسیجی خود دعوت نمودند تا چشم فتنه را كور نمایند، شكوه پیوند امت با امام در سیل خروشان انسانهای عاشق و ولایتمدار متجلی شد. ضد انقلاب كه آمده بود بر موج اعتراضات دانشجویی، جمهوری اسلامی را در هم شكند و ساختاری سكولار (!) را جانشین آن نماید، در میان حجم عظیم امواج امت نفسش برید و مرگش رقم خورد. اینگونه بود كه امت مسلمانمان یكبار دیگر در آزمون و امتحان ولایتمداری سرافراز شدند و نشان دادند كه از رهنمود خمینی كبیر كه «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملكت شما آسیبی نرسد.» هرگز دست نخواهند كشید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

درباره : ولايت فقيه , نظام اسلامي , فتنه , جنگ نرم ,

نمایش این کد فقط در ادامه مطلب برای قرار کد مورد نظر به ویرایش قالب مراجعه کنید
برچسب ها : كودتاي نو‍ژه , ولايت فقيه , امام خامنه اي , جمهوري اسلامي , ايران , 18 تير ,

مطالب مرتبط
نظر مقام معظم رهبري درباره نسل كشي مسلمانان در ميانمار
تهاجم فرهنگی اثر ندارد، اگر…
امام خامنه اي: جوانان با فکر خودشان، کارهای عمیق فرهنگی کنند
امام خامنه اي: از رویش های انقلاب، حمایت کنید
اگر مسؤولین تهاجم فرهنگی را پذیرفتند، آن گاه شجاعت و تقوای آن‏ها به کار ملت خواهد آمد
عتاب من به مسؤولین در تهاجم فرهنگی، جهت­گیری سیاسی نیست
گرایش متن مردم درانتخابات به مواضع ضداستکباری است
امام خامنه اي: مادشمن را ملامت نمی­کنیم
راه‏های مقابله با تهاجم فرهنگی از ديدگاه مام خامنه اي
وظيفه صدا و سيما در تهاجم فرهنگي

تاریخ : پنجشنبه 14 ارديبهشت 1391 نویسنده : عاشق ولايت l بازدید : 136

ارسال نظر
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


مطالب گذشته
آمار کاربران

عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

فراموشی رمز عبور؟

عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به ولايت علوي مي باشد.

جدید ترین موزیک های روزطراح و مترجم قالب

طراح قالب

جدیدترین مطالب روز

فیلم روز

ولايت علوي