close
تبلیغات در اینترنت
نظام اسلامي

ولايت علوي
نظام اسلامي
قالب وبلاگ
آرشيو
پیغام مدیر سایت
سلام دوست من به سایت ولايت علوي خوش آمدید لطفا برای استفاده از تمامی امکانات

دانلود فایل , شرکت در انجمن و گفتگو با سایر اعضا در سایت ثبت نام کنید 

يک کارشناس سياست خارجي گفت: فناوري پيشرفته و ارتقا يافته در سيستم پهپاد ايوب، رژيم جعلي صهيونيستي را به وحشت انداخته است.
حسن لاسجردي در گفتگو با خبرنگار سياست خارجي باشگاه خبرنگاران، با اشاره به اظهارات اخير وزير دفاع ايران پيرامون پهپادهاي ايراني، گفت: مهم‌ترين نکته‌اي که در مورد پهپاد ايوب مورد توجه رژيم غاصب صهيونيستي قرار گرفته فناوري پيشرفته و ارتقا يافته در سيستم اين پهپاد است که آنها را به وحشت انداخته است.

وي افزود: رسانه‌هاي غربي و وابسته به رژيم جعلي صهيونيستي تلاش کردند فعاليت ايران در ارتقاء کيفي فناوري‌هاي تسليحاتي را به عنوان تهديد جهاني معرفي کرده و اين نشانگر هراس آمريكا و غرب از پيشرفت ايران در زمينه نظامي است.

لاسجردي تصريح کرد: رسانه‌هاي وابسته به آمريكا و غرب به دليل هراس از پيشرفت چشمگير ايران اعلام كردند جمهوري اسلامي ايران سعي دارد فعاليت پهپادها را به نيروهاي حزب‌الله لبنان متمركز كند تا در فضاي آزاد به افزايش سطح فناوري تسليحاتي بپردازد اما اين اظهارات دروغين نشانگر ضعف آنها در برابر قدرت تسليحاتي و نظامي كشورمان است.

اين کارشناس سياست خارجي در پايان يادآور شد: برخي رسانه‌هاي غربي تلاش کردند اين برتري اطلاعاتي را به نوعي تهديد جهاني اعلام کنند اما افكارعمومي هوشيار بوده و به خوبي مي‌دانند كه جمهوري اسلامي ايران كشوري آزادي خواه و صلح جو در منطقه و جهان است.

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 10

درباره : جهاد , شيعه , نظام اسلامي , جنگ نرم ,

تاریخ : شنبه 13 آبان 1391 نویسنده : عاشق ولايت l بازدید : 92

رسانه ها و مراكز انديشه اي غرب در جديدترين ارزيابي هاي خود از اثرگذاري تحريم ها اعلام كردند كه تحريم ها باعث كند شدن سرعت ايران نشده است.
مقام معظم رهبري در ديدار كارگزاران نظام (3/5/1391) مشكلات اقتصادي كشورمان را شبيه مشكلات گروه كوهنوردي دانست كه در حال حركت به سمت قله دچار مشكلاتي مي شود، اما حركتش همچنان ادامه دارد. در حالي كه مشكلات اقتصادي غرب همانند اتوبوس است كه در زير بهمن مانده است.ادامه مطلب

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 10

درباره : وحدت مسلمين , نظام اسلامي , جنگ نرم ,

تاریخ : دوشنبه 16 مرداد 1391 نویسنده : عاشق ولايت l بازدید : 105

از ابتداي خيزش و قيام هاي مردمي در شمال آفريقا و خاورميانه عربي از آخرين ماه 2010 تاكنون يك پرسش بنيادي در تحليل و بررسي قيام هاي اسلامي مطرح بوده كه به ارتباط بين هويت اسلامي و اين خيزش مربوط مي شود. طي اين مدت، نگرش غربي به اين مسئله، خطي و به يك شكل نبوده است. در ابتداي خيزش ها، رسانه هاي غربي سعي داشتند تا آن را خيزشي بر اساس مطالبات اقتصادي يا سياسي ارزيابي كنند، به طوري كه اعتراضات شروع شده از كشور تونس را صنفي عنوان كردند، اما كم كم و با قدرت گيري گروه هاي اسلامگرا مجبور شدند تا به نوعي، هويت اسلامي را در اين خيزش ها به رسميت بشناسند.ادامه مطلب

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 10

درباره : نظام , وحدت مسلمين , نظام اسلامي ,

تاریخ : چهارشنبه 11 مرداد 1391 نویسنده : عاشق ولايت l بازدید : 92

دهها هزار مسلمان ميانمارى را با فجيع‌ترين وضع از خانه خودشان بيرون كردند؛ بچه‌ها و زنان و مردانشان را كشتند؛ اموالشان را غارت كردند؛ هر كس توانسته جان خودش را بردارد، فرار كرده؛ در دنيا هم كسى به كسى نيست.
 

به گزارشي به نقل از باشگاه خبرنگاران، مقام معظم رهبري، حضرت آيت الله سيد علي خامنه اي، سالها پيش در طليعه ايام پربركت ماه مبارك رمضان، درباره نسل كشي مسلمانان در ميانمار مواضعي اتخاذ كرده اند كه از نظر مي گذرد:«امروز جريان ظلم در دنيا، حقيقتاً يك جريان بى‌سابقه است. امروز اين قدرتهاى بزرگ با وسايل تبليغاتىِ همه‌گير و با امكاناتى كه حق را به صورت باطل و باطل را به صورت حق جلوه مى‌دهد، در دنيا مسلطند؛ قدرتهايى كه براى ارزشهاى انسانى و الهى ذره‌يى ارزش قائل نيستند و به آن اعتنايى ندارند؛ چه كسى مى‌خواهد در مقابل اينها بايستد و مطلب حق را بيان كند؟ ببينيد امروز در دنيا چه مى‌كنند و چه‌قدر ملتها - بخصوص ملتهاى مسلمان - مظلوم واقع مى‌شوند؛ آن وقت آقايان مى‌نشينند و دم از طرفدارى از حقوق بشر مى‌زنند و شرم هم نمى‌كنند.

اين وضع مسلمانان مستضعف بيچاره ميانمارى است كه دهها هزار نفر از آنها امروز با بدترين وضع در بنگلادش زندگى مى‌كنند. نمايندگان ما به آن‌جا رفتند و آمدند و خبرهايى به ما دادند كه واقعاً خواب از چشم انسان مى‌پرد! چه‌قدر امروز دنيا نسبت به حقوق بشر به معناى واقعى بى‌اعتناست! مگر در دنيا صدايى از كسى بلند شد؟! يك مشت چكمه‌پوش دهها هزار مسلمان ميانمارى را با فجيع‌ترين وضع از خانه خودشان بيرون كردند؛ بچه‌ها و زنان و مردانشان را كشتند؛ اموالشان را غارت كردند؛ هر كس توانسته جان خودش را بردارد، فرار كرده؛ در دنيا هم كسى به كسى نيست؛ نه سازمان ملل حرفى مى‌زند، نه كميته حقوق بشر فريادى مى‌كشد، نه صليب سرخ جهانى احساس مسؤوليتى مى‌كند، نه اين كنفرانس ها و مؤسسه‌هاى دروغىِ دفاع از حقوق بشر و دفاع از صلح و غيره حرفى مى‌زنند؛ كأنه اينها انسان نيستند! اين، دشمنى دنيا را با اسلام و مفاهيم و ارزش هاى اسلامى نشان مى‌دهد؛ اين نشان مى‌دهد كه چه‌قدر نسبت به انسان بى‌اهتمام و بى‌اعتنايند و آنچه درباره حقوق بشر و اين‌گونه تعبيرات مى‌گويند، حربه‌اى سياسى است؛ براى اين‌كه كسى را در جايى بكوبند؛ كسى را بزرگ كنند؛ دولتى را تضعيف كنند و مردمى را از صحنه خارج نمايند.

متأسفانه اين حرف ها به گوش افكار عمومى اروپا و امريكا نمى‌رسد تا بفهمند كه زمامداران شان در دنيا چه دارند مى‌كنند. مردم ما اين حقايق را مى‌دانند؛ مى‌دانند كه اينها در بيان ادعاهاى بشردوستانه و طرفدارى از حقوق بشر، چه‌قدر دروغگو هستند. آن ساده‌لوح هايى كه به اين حرفها دل خوش كرده‌اند، آنها بايد اين مطالب را بشنوند.. مسائل مسلمانان ميانمارى را اصلاً بكلى كأن‌لم‌يكن فرض مى‌كنند؛ چرا؟! مگر جرم اينها چيست؟! جرم اينها اين است كه مسلمانند. آنها با اسلام دشمنند و از اسلام مى‌ترسند.

امروز كار به جايى رسيده است كه مبارزه با اسلام، زير پوشش انجام نمى‌گيرد.. تنها دريچه اميدى هم كه براى ملتهاى مسلمان باقى مانده، جمهورى اسلامى است؛ آيا ما اين دريچه را ببنديم و اميد ملتها را كور كنيم؟ آيا ما هم سكوت كنيم؟ آيا ما هم در مقابل فشار قلدرمآبانه قدرتهاى بزرگ تسليم بشويم؟ آيا حكم خدا اين است؟ آيا خدا به اين راضى است؟ آيا سنت جهاد در مقابل ظلم، و امر به معروف و نهى از منكر در اسلام، اجازه چنين فكرى را به ما مى‌دهد؟ حاشا و كلّا. اين‌جا پرچم مبارزه با ظلم را حفظ خواهد كرد. ما در مقابل هر قدرت سلطه‌طلب و ستمگرى كه در برابر ملتها به سرنيزه خود تكيه مى‌كند، مى‌ايستيم؛ هركس مى‌خواهد باشد. امريكا كه هيچ؛ اگر قدرت و دولتى قدرتمندتر از امريكا هم باشد، در مقابلش مى‌ايستيم؛ كمااين‌كه ايستاديم. ما يك روز در مقابل قدرت متحد امريكا و شوروى عليه خودمان، ايستاديم. امريكا و شوروى دو ابرقدرت بودند كه مجموعاً قدرتشان از امريكاى فعلى به مراتب بيشتر بود و هر دو عليه ما همدست و متحد بودند؛ ولى ما در مقابل آنها ايستاديم و باز هم مى‌ايستيم؛ اما اين ايستادگى، به عميق‌تر شدن و پُررونق شدن ايمان مردم احتياج دارد.»


 ديدار با جمعي از روحانيون، 14/12/1370


امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 10

درباره : انتظار , ولايت فقيه , نظام , جهاد , وحدت مسلمين , نظام اسلامي , فتنه , بصيرت ,

تاریخ : چهارشنبه 04 مرداد 1391 نویسنده : عاشق ولايت l بازدید : 90

امام خامنه اي: تهاجم فرهنگی اثر ندارد، اگر…


- بعضی‏ها می ‏گویند: شماچرا لج امریکا را درمى‏آورید؟ لج امریکا را ملت درآوردند؛ شما درآوردید؛ جمهورى اسلامى را تشکیل دادید، لج امریکا درآمده، چه کارش کنیم؟
- آن هادرآن دوره‏ى ده ساله‏ى اول،با توطئه‏ى براندازى سخت – جنگ تحمیلى و تحریم اقتصادى – شروع کردند؛ اما نتوانستند کارى بکنند. جنگ تحمیلى و تحریم اقتصادى، هر کدام به نحوى براى ملت ایران و جمهورى اسلامى یک فرصت شد. این ابرهاى تیره‏اى که آن ها روى سر ملت ایران راه انداختند، در دل خود، براى ملت ایران باران هاى نافعى داشت.
جنگ، مارامصمم و استوارکرد؛ تحریم اقتصادى، مارابه فکر اتکاى به خود انداخت و همه‏ى این برکات را براى ما آورد. در دوره‏ى بعد، براندازىنرم را دنبال کردند – تهاجم فرهنگى و شبیخون فرهنگى – که آن هم به جایى نرسید و بعداز سال‏هاى متمادى، نتیجه این شد که حالا یک دولت متکى به اصول و با شعار اصول سرکار مى‏آید، که پیداست تهاجم فرهنگى نتوانسته آن کارى که آن‏ها مى‏خواستند،بکند.
- بعدازاین هم توطئه‏ هاى دیگری در راه است که ما باید خودمان را مصون کنیم. بخشى ازاین مصونیت با اتحاد، با ایمان، با به کارگیرى عقل وعلم به وجود مى‏آید. تأکیدمى‏کنم که اگرانسان چشم راببندد و راه بیفتد،کارى پیش نمى‏رود؛ باچشم باز، باحواس جمع، با اتحاد کلمه و با استفاده از همه‏ى فرصت ها باید پیشرفت. همه‏ى مشکلاتی کى پس از دیگرى حل خواهدشد؛ قله ‏های یکى پس ازدیگرى فتح خواهدشد.


امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 6 نفر مجموع امتیاز : 10

درباره : ولايت فقيه , وحدت مسلمين , نظام اسلامي , بصيرت , تهاجم فرهنگي ,

تاریخ : سه شنبه 20 تير 1391 نویسنده : عاشق ولايت l بازدید : 89


- این تابلو‏ی تهاجم فرهنگى را که ما چند سال پیش بلند کردیم و عده‌اى سنگبارانش کردند، خوشبختانه این‏ها قبول و بلند کرده‌اند. الان در همه‌ى این تشکل‏هاى کوچک ناشناخته و احصا نشده، جهت واحدى وجود دارد و آن مبارزه با تهاجم فرهنگى است.
- از بچه‌ها مى‌پرسید شما مى‌خواهید چه کار کنید؛ این کتاب، نمایشنامه، جزوه، بروشور و شعر را براى چه نوشتید و این انجمن را براى چه درست کردید؟ مى‌گویند مى‌خواهیم با تهاجم فرهنگى مبارزه کنیم. این کار خیلى مبارک است و این را دست کم نگیرید.
- در بین همین‏هاست که شما آن معدن‏هاى الماس و طلا را پیدا مى‌کنید: «الناس معادن کمعادن الذهب والفضة». بروید و آن‏ها را شناسایى و گزینش کنید و به شکل حساب شده‌اى وارد مجموعه نمایید.
- البته مى‌توانید مجموعه را داراى دهلیزها و گردون‏ها و گیتی‏هاى گوناگون کنید تا این‏ها را راحت و بى‌دغدغه وارد کنید؛ یعنى از یک قرنطینه‌ى ناآشکارى بگذرانید و بعد وارد اصل مجموعه کنید. از این کارها باید بکنید.


امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5

درباره : ولايت فقيه , وحدت مسلمين , نظام اسلامي , تهاجم فرهنگي ,

تاریخ : سه شنبه 13 تير 1391 نویسنده : عاشق ولايت l بازدید : 95


- غربی‏ها سعى مى‌کنند عرف‏هاى فرهنگى خودشان را بر کشورهاى مختلف تحمیل کنند. یک مدیر اگر در مقابل این‏ها حالت وادادگى پیدا کرد، همین چیزهایى که پیش آمده، پیش مى‌آید.
- وادادگى مدیران، یکى از مهم‏ترین و مؤثرترین و مضرترین عواملى است که دستگاه‏هاى فرهنگى را به انحراف مى‌کشاند.
- وقتى که دستگاه فرهنگى منحرف شد، نتیجه‌اش در بیرون معلوم مى‌شود. آن دستگاهى که باید در جهت رشد فکرى و فرهنگى و عملى انسان‏ها فیلم بسازد و کتاب تولید کند و تمام ابزارهاى فرهنگى را در این جهت به کار بیندازد، وقتى مى‌بینم که در این زمینه‌ها کم‌کارى دارد، طبیعتا مورد عتاب من قرار مى‌گیرد. این را نباید حمل بر یک جهت گیرى سیاسى کرد.


امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5

درباره : ولايت فقيه , نظام اسلامي , فتنه , بصيرت , تهاجم فرهنگي ,

تاریخ : چهارشنبه 07 تير 1391 نویسنده : عاشق ولايت l بازدید : 108

يکی از شیوه‌های جنگ نرم برای غرق کردن انسان و جامعه در مرداب اندیشه‌های باطل و نفی اصالت فرهنگی جامعه، خرافات است که می‌تواند تأثیرات منفی و نابهنجاری چون عقب‌ماندگی به همراه داشته باشد.

پايگاه اطلاع رساني جنگ نرم نوشت :امروزه یکی از بحران ها و نکات ژرف و قابل تأمل در حوزه های فرهنگی و اجتماعی، مسئله جنگ نرم و یا به عبارتی تهدید نرم است. جنگ نرم، یک اقدام پیچیده و پنهان متشکل از عملیات های فرهنگی، اطلاعاتی و سیاسی از سوی قدرت‌های بزرگ برای ایجاد تغییرات دلخواه و مطلوب در کشورهای هدف است.ادامه مطلب

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

درباره : نظام اسلامي , فتنه , بصيرت , جنگ نرم , تهاجم فرهنگي ,

تاریخ : پنجشنبه 14 ارديبهشت 1391 نویسنده : عاشق ولايت l بازدید : 115

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

1- 18تیر 59 كودتای نوژه خنثی شد. كارشناسان مسائل امنیتی معتقدند كه كودتای 28مرداد 32 در مقایسه با كودتای نوژه بازی كودكانه ای بیشتر نبوده و نمونه های بسیار كوچكتر از این كودتا، رژیم های بسیاری را در سراسر جهان سرنگون كرده است. آمریكا به كودتای نوژه امید زیادی بسته بود و آن را ضربه نهایی و كشنده بر پیكر نهال نوپای جمهوری اسلامی می پنداشت تا آنجا كه عملیات كودتا را بر تهاجم عراق به ایران اولویت داد.


ادامه مطلب

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

درباره : ولايت فقيه , نظام اسلامي , فتنه , جنگ نرم ,

تاریخ : پنجشنبه 14 ارديبهشت 1391 نویسنده : عاشق ولايت l بازدید : 137

مطالب گذشته
آمار کاربران

عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

فراموشی رمز عبور؟

عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به ولايت علوي مي باشد.

جدید ترین موزیک های روزطراح و مترجم قالب

طراح قالب

جدیدترین مطالب روز

فیلم روز

ولايت علوي